آنچه من به عنوان یک بنیانگذار زن آموختم

دسته‌بندی نشده


وقتی JSHealth را راه اندازی کردم ، هرگز تصور نمی کردم که اینطور رشد کند. من از جامعه و تیمی که در هر مرحله از راه آنجا بودند بسیار سپاسگزارم! من اخیراً در مورد رهبر شدن فکر می کنم و می خواهم افکار خود را به اشتراک بگذارم. اول از همه ، من معتقدم که همیشه با مهربانی و شفقت رهبری می کنم.

من مصمم هستم که برای همیشه رشد کنم

انگیزه من برای رشد نام تجاری و ویتامین های JSHealth این است که تأثیر دارد و خوب است. ما می خواهیم اثری مثبت در جهان بگذاریم.

در این روزهای نامعلوم ، من هدفم را به خودم یادآوری می کنم

بازگشت به ایمان به پیام و جمله بندی شما برای من مهمترین است. این باور هر روز به من فشار می آورد. من می دانم که آنها می توانند به مردم کمک کنند تا بهتر زندگی کنند ، بنابراین هیچ کس نمی تواند این اشتیاق برای کمک به زنان را متوقف کند. این تماس من است. این باعث می شود بدون توجه به چشم انداز متغیری که در طول یک بیماری همه گیر در آن قرار داریم حرکت کنم.

من به تیم شما ایمان دارم

برای من مهم است که به تیمم اعتماد کنم و اجازه دهم تیمش باشد – ما از مدیریت کوچک اجتناب می کنیم. ما می خواهیم مردم مانند رئیس خود احساس کنند و نقاط قوت خود را به شرکت بیاورند. ما همچنین از ایده ها ، نظرات و دیدگاه آنها قدردانی می کنیم.

یادآوری پیام و هدف ما همیشه یک عامل انگیزشی برای آنها است و ما را تشویق می کند تا به عنوان یک تیم متحد پیش برویم زیرا همه ما این چشم انداز را داریم!

همیشه به شهود خود گوش دهید …

بزرگترین اشتباه من به عنوان یک رهبر گوش ندادن به شهود من است. هر بار بعداً گاز می گیرد! بنابراین در حال یادگیری این هستم که خودم را بیشتر و بیشتر ثابت کنم و به آن غریزه روده ای اعتماد کنم.

مهم است که یک مثال بزنید…

من زندگی و فلسفه JSHealth را زندگی می کنم و تنفس می کنم و به همه افرادی که با ما کار می کنند دلسوزی می کنم. واقعاً قدردانی از تیم ما برای رشد و اشتیاق آنها بسیار مهم بود. من به فرهنگی که با هم ایجاد کرده ایم افتخار می کنم.

نمونه رهبری من پدرم است!

او در تمام زندگی خود تجارت شخصی خود را اداره کرد و تعادل کامل را برای لذت بخش بودن اما برای شروع یک کسب و کار سخت آموخت. من هنوز در حال یادگیری هستم و سپاسگزارم که این فرصت را پیدا کردم تا به من نگاه کرده و دانش خود را به اشتراک بگذارم.

توصیه ای که می توانم به مدیر جدید بدهم این است که…

هر روز از خواب بیدار شده و چشم انداز و هدف خود را برای قلب حفظ کنید. این را در مواقع خوب و حتی بیشتر در مواقع سخت به خاطر بسپارید. ارتباط با چشم انداز و هدفم من را در هر قسمت از سفر هدایت کرده و همچنان چراغ اصلی من خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *