آندام باندهای سوءاستفاده‌گر از ارز دولتی / دستگیری ۲۰۳ نفررئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از متلاشی شدن باند سوء استفاده از ارزهای دولتی خبر

سرنگ علی ولی پور گودرزی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره امنیت امنیت اقتصادی در برخورد با سوء استفاده از ارزهای دولتی گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی در مورد ارزهای خود برای تامین امنیت اقتصادی و جلوگیری از سوء استفاده از بیت المال ۸۰ شرکت صوری را که اقدام به سوء استفاده از دولت های دولتی کرده بود، شناسایی کرد. ردند.

وی با بیان اینکه این شرکت ها با سندسازی و جعل اقدام به دریافت ارز با نرخ دولتی از برخی از بانک ها بوده اند، گفت: در این راستا ۲۰۳ نفر دستگیر و به مراجع قضایی تحویل شدند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ میزان ارز به یغما رفته سوی این افراد و باندها را در حدود ۹۰۰ میلیون دلار اعلام کرد و گفت: همچین میزان افزایش برآوردات ارزی نیز در حدود ۲۰۰ میلیون دلار بوده است.

به ولیپور گودرزی، گفته می شود که اموال منقول و غیرمنقول نیز از این افراد کشف و توقیف شده است.

بیشتر بخوانید

آخرین وضعیت پلیس گمرک تهران

لمب کارگاه تولید زعفران تقلبی در تهران

شف یک انبار احتکار آرد دولتی در تهران

وی درباره اینکه این میزان ککفیات طی چه مدتی انجام شده نیز بیان کرد: کفیات تقریباً در حدود سه سال گذشته از سوی ماموران امنیت امنیت انجام شده است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ متمرکز است: افرادجو باید بدانند که پلیس با جدیت و قاطعیت با آنها برخورد کرده است و رصد و نظارت پلیس بر روی انجام شده در این مورد انجام می شود و در صورت برخورد و برخورد با موارد پلیسی به موارد پلیسی می رسد. ور جد با آن برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری