آموزش تخریب خانه برای تولید شیشه در جنوب غرب تهرانفرمانده انتظامی پنجم پایتخت از دستگیری چهار نفر که در محل سکونت خود کارخانه شیشه ساخته بودند، خبر داد.

سرهنگ پیمان لطیفی در گفت و گو با ایسنا وی گفت: چندی پیش بر اساس اطلاعات واصله به پلیس مشخص شد که یک نفر به همراه تعدادی از همدستانش در منزل شخصی خود اقدام به راه اندازی یک کارگاه آموزشی کرده اند که در آن صورت ماموران پلیس آگاهی و مدارک اولیه خود را اعلام کردند. تحقیقات نشان داد که اطلاعات دریافتی صحیح بوده است.

وی با بیان اینکه برای دستگیری این فرد هماهنگی های لازم با مقام قضایی انجام شده است، گفت: ماموران چندین بار به منزل مراجعه کردند اما پاسخی به آنها داده نشد و در نهایت با ورود به منزل و خروج از منزل، دستور قضایی را صادر کردند. چهار مظنون دستگیر و به مقر پلیس منتقل شدند.

لعافی درباره گشت‌های منطقه گفت: نیروها در جریان گشت‌زنی‌ها متوجه شدند که این افراد دارای ۶ دوربین مخفی و بسیار کوچک هستند که به قسمت‌های مختلف خانه و کوچه‌ها برای نظارت بر تردد خودروها نصب شده است. زبان در مورد آن فکر کنید. در روز دستگیری، آنها سعی کردند هنگام بازرسی پلیس از باز کردن در خودداری کنند، اما در حمله پلیس ناکام ماندند و قبل از فرار دستگیر شدند.

پنجمین فرماندهی پلیس مبارزه با تروریسم استان تهران با بیان اینکه این کارگاه در شهرک ولیعصر بود، خاطرنشان کرد: ماموران در بازرسی از یک کارگاه خانگی تولید مواد مخدر در بطری، حدود پنج کیلوگرم و ۸۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در لیوان های صنعتی کشف و ضبط کردند.

وی گفت: چهار متهم که حدود ۴۰ سال سن داشتند، در بازجویی به اتهامات وارده اعتراف و راهی دادگاه شدند.

انتهای پیام/