آماده سازی اماکن فرهنگی تاریخی فارس برای نوروزایسنا / فارس سرپرست اداره کل میراثفرهنگی، صنعت گردشگری و صنایع دستی استان فارس از آماده سازی اماکن فرهنگی تاریخی از

سید مؤید محسن نژاد در بازدید از مجموعه های سعدیه و حافظیه، گفت: با توجه به پیش بینی افزایش سیر و سفر همه اماکن تفریحی، گردشگری و تاریخی فارس برای پذیرایی از مسافران آماده می شود.

به گزارش به نقل از فارس، پیرو محسن نژاد گفت: جلسات متعددی که با اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر در استان برگزار می شود، اماکن فرهنگی تاریخی استان فارس برای پذیرایی از مهمانان نوروزی، آماده سازی و بهسازی می شود.

محسن نژاد ادامه داد: ساماندهی و مرمتهای اضطراری بناهای مجموعه تاریخی فرهنگی استان بهویژه ااا.

او با بیان اینکه اماکن فرهنگی تاریخی استان در تمامی پذیرای بازدیدکنندگان بوده است، افزود: رنگ آمیزی، اصلاح تابلوهای راهنمای اماکن، اصلاح ورودی بلیت فروشی الکترونیک، ساماندهی سرویس بهداشتی، فضای سبز و نمازخانه ها در اماکن تحت پوشش هر چه زودتر برای استفاده از میهمانان است. نوروزی در دستور کار قرار می گیرد.

محسن نژاد با بیان اینکه ایام نوروز ۱۴۰۱ برای اماکن تاریخی تمهیداتی برای جلوگیری از تشکیل صفهای طولانی برای فروش بلیت اندیشیده شده، گفت: امکان خرید بلیت الکترونیکی اینترنتی از طریق درگاه به آدرس tafrihati.com و نرم افزار تلفن همراه تاپ امکان پذیر است.

انتهای پیام