آسایش رئیس گروه اوقاف را انتخاب کنید و انتخاب کنید امور خیریه در پی درگذشت آیت الله ری شهریحجت الاسلام را انتخاب کنید و انتخاب کنید المسلمین سید مهدی خاموشی مشاور ولی فقیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید رئیس گروه اوقاف را انتخاب کنید و انتخاب کنید امور خیریه در پیامی درگذشت آیت الله محمد محمدی ری شهری مشاور مجلس خبرگان مدیریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمونه را آسایش ذکر شد. آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی.

به گزارش ایسنا، {در این} پیام آسایش آمده است:

به تماس گرفتن خدا

«ما اجتناب کرده اند خداییم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سوی او باز خواهیم گشت»

خبر تلخ درگذشت خادم اهل بیت علیهم السلام، مجاهد انقلابی، فقیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید قاضی غول پیکر زمان ما را انتخاب کنید و انتخاب کنید یاران امام را انتخاب کنید و انتخاب کنید هدایت، آیت الله محمد محمدی ریاشهری موجب تاثر را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاثر شد. . {در این} طرف

سیره پربرکت آیت الله ری شهری در اندازه مختلف مذهبی، سیاسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید انقلابی، باکلاس را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتماعی چه در گذشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید چه بعد اجتناب کرده اند پیروزی انقلاب اسلامی ممکن است الگویی صحیح برای نوجوانان انقلابی باشد.

ایشان سالها خوشحال از تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السلام را شناخته شده به عنوان یکی اجتناب کرده اند عالی ترین امامزادگان داشتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید خدمت ضد زنگ ایشان {در این} وظیفه برای آیندگان به یادگار خواهد ماند.

آیت الله ریاشهری پس اجتناب کرده اند پیروزی انقلاب اسلامی در جهان قضایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیاسی در محافظت وظیفه های مختلف منشأ آثار را انتخاب کنید و انتخاب کنید برکات فراوانی برای افراد را انتخاب کنید و انتخاب کنید نظام مقدس انقلاب {بوده است}.جمهوری اسلامی.

اینجانب ارتحال این عالم ربانی را به محضر مقام معظم مدیریت، خدمتگزاران اهل بیت علیهم السلام را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمامی شاگردان را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازماندگان آن مرحوم آسایش عرض نموده را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات را انتخاب کنید و انتخاب کنید رحمت الهی مسئلت دارم.

انتهای پیام/