آسانژ در زندان عروسی کردجولیان آسانژ روز چهارشنبه همراه خود استلا موریس در یک واحد زندان فوق امنیتی بلمارش در لندن عروسی کرد.

به گزارش ایسنا، آسانژ موسس ویکی لیکس را انتخاب کنید و انتخاب کنید نامزدش ۲ فرزند دارند.

موسس ویکی لیکس برای جلوگیری اجتناب کرده اند استرداد به آمریکا متهم به جاسوسی {به دلیل} تخلیه اسناد درمورد به نبرد عراق را انتخاب کنید و انتخاب کنید افغانستان {در این} شبکه موقعیت یابی کشتی می تنبل.

افسران بریتانیایی به این زوج اجازه دادند به همان اندازه ازدواج شخصی را در یک واحد مراسم نوزاد جشن بگیرند را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنها اجتناب کرده اند ۴ بازدید کننده دعوت کردند.

استلا موریس در مقاله ای در گاردین نوشت: «ممکن است راضی شده ام کدام ممکن است افراد اجتناب کرده اند دیدن جولیان شناخته شده به عنوان خوب انسان می ترسند. ترس آن‌ها نماد می‌دهد کدام ممکن است می‌خواهند جولیان آسانژ به هر قیمتی برای عموم نامرئی نگه دارد، حتی در روز ازدواج‌شان.

آسانژ در گذشته اجتناب کرده اند انتخاب به استرداد او به آمریکا برای افشای داده ها محرمانه در شبکه موقعیت یابی ویکی لیکس در بازداشت است. او در زندانی همراه خود ایمنی بالا در لندن نگهداری تبدیل می شود.

موریس در سال ۲۰۱۱ همراه خود آسانژ شناخته شده شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اتصال آنها در سال ۲۰۱۵ تحریک کردن شد. او آسانژ را مردی a فوق العاده، باهوش را انتخاب کنید و انتخاب کنید بامزه از آن آگاه است.

انتهای پیام/