آرژانتین؛ بروزترین tp-date جام جهانی لیونل مسی؟


لیونل مسی در فینال جام جهانی شخصی برای کسب بالاترین خوشحال از گروه فوتبال امتحان شده خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، گروه سراسری فوتبال آرژانتین همواره شناخته شده به عنوان یکی اجتناب کرده اند نامزدهای جام جهانی شناخته تبدیل می شود. آلبی سلسته فصل قبلی مغلوب فرانسه شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند جام جهانی بردن شد. آرژانتین برای راهیابی به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به سختی توانست همراه خود ضرب و شتم اکوادور به ۳۱ گروه تولید دیگری در ورزشی پایانی بپیوندد. در این دوران شرایط برای آرژانتین بیشتر شد. کوپا آمریکا اولین جام لیونل مسی همراه خود گروه سراسری فوتبال کشورش بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوید خوب ترین روزهای او در سال های پایانی فوتبالش را می دهد. این گروه توانست شناخته شده به عنوان دومین گروه آمریکای جنوبی پس اجتناب کرده اند برزیل جواز حضور در جام جهانی را کسب تدریجی.

اولین قهرمانی آرژانتین در سال ۱۹۷۸ بود. جام جهانی ۱۹۷۸ در آرژانتین برگزار شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید میزبان برای اولین بار در مهمترین مناسبت فوتبالی جهان همراه خود پیروزی ۳ بر ۰ مقابل ملت ها قهرمان شد.کم. ماریو کمپس ۲ بار، برتونی ۲ بار برای آرژانتین را انتخاب کنید و انتخاب کنید یوهان نیسکنس برای هلند گلزنی کردند. تماشاگران خانگی اجتناب کرده اند آن یکی راضی نبودند. گروه ایران {در این} رقبا ها نیز سودآور بود کدام ممکن است برای اولین بار به جام جهانی صعود کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید این در حالی بود کدام ممکن است تنها عالی گروه آسیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید اقیانوسیه جواز حضور در جام جهانی را بدست آمده کرد.

آلبی سلسته دومین قهرمانی شخصی در جام جهانی را در سال ۱۹۸۶ به بازو آورد. جام جهانی ۱۹۸۶ به توضیحات زیادی به یکی اجتناب کرده اند یادآوری انگیزترین جام های جهانی تغییر شد کدام ممکن است بالا آن ورزشی دیگو مارادونا در گروه سراسری آرژانتین بود.

قهرمانی آرژانتین به شبیه به ابعاد کدام ممکن است خوب آن بود غیرمنتظره بود. گروه آرژانتین منسجم با این حال بی انگیزه بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید می توان اظهار داشت کدام ممکن است مارادونا جام انفرادی را برای کشورش به بازو آورد. کار کردن خوب را انتخاب کنید و انتخاب کنید بی نقص او کدام ممکن است در آن ۵ گل نیز به ثمر رساند، عنوان بهتر از شرکت کننده جام را برای او به ارمغان آورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگرچه ابهاماتی با توجه به گل مارادونا به انگلیس در مرحله اول چهارم بسته شدن وجود داشت، با این حال در آرژانتین جشن را انتخاب کنید و انتخاب کنید پایکوبی زیادی برپا شد. اجتناب کرده اند ۳۰ میلیون نفر در جاده، آنها لذت کردند.

گروه سراسری فوتبال آرژانتین اکنون به رکورد ۲۹ ورزشی با بیرون شکست رسیده است. گروه سراسری ایتالیا رکورددار شکست ناپذیری در فوتبال جهان است. لاجوردی ها پس اجتناب کرده اند ۳۷ ورزشی مناسب گروه اسپانیا را شکست دادند، سرانجام سبک شکست را چشیدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید نتوانستند به رکورد ۳۸ ورزشی با بیرون شکست شخصی برسند. پیش اجتناب کرده اند این گروه های سراسری اسپانیا (۲۰۰۷-۲۰۰۹) را انتخاب کنید و انتخاب کنید برزیل (۱۹۹۳-۱۹۹۶) رکورد ۳۵ ورزشی متوالی با بیرون شکست را داشتند. شاید گروه اسکالونی توانایی داشته باشد به این رکورد غول پیکر فوتبال جهان نزدیک شود.

ستاره

لیونل مسی

آرژانتین؛  جدیدترین جام جهانی لیونل مسی؟

بهتر از شرکت کننده جهان برای گروه سراسری آرژانتین ورزشی می تدریجی. مهاجم پاری سن ژرمن کدام ممکن است توپ طلا را نیز اجتناب کرده اند آن شخصی کرد، آغاز خوبی در لیگ فرانسه نداشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید انتقادات زیادی را جستجو در داشت. این مقدماتی امید آلبی سلسته برای جام جهانی است کدام ممکن است احتمالا فینال جام جهانی او {خواهد بود}. همراه خود این جاری مسی توسط خودم {نمی تواند} قهرمانی کشورش را {در این} مسابقات خاص تدریجی. ستاره آرژانتینی پس اجتناب کرده اند قهرمانی در کوپا آمریکا، اولین عنوان سراسری شخصی، انگیزه زیادی پیدا کرده است. ممکن است می خواهید ساده عنوانی را بدست آورید کدام ممکن است در ویترین ممکن است نیست. مهاجم آرژانتینی اگر این الگو را شکسته نشده دهد به هدف شخصی می رسد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است عملکرد مهمی در کار کردن تیمش در جام جهانی بلند مدت داشته باشد.

معلم ورزشی

لیونل اسکالونی

آرژانتین؛  جدیدترین جام جهانی لیونل مسی؟

لیونل اسکالونی سرمربی گروه سراسری فوتبال آرژانتین اجتناب کرده اند زمان حضورش در گروه سراسری توانسته وفاداری را انتخاب کنید و انتخاب کنید موفقیت را برای تیمش به ارمغان بیاورد. کسب کوپا آمریکا بهتر از اتفاق برای او روی نیمکت آلبی سلسته بود. حالا او در جام جهانی همراه خود تیمش حرف های زیادی برای ادعا کردن دارد کدام ممکن است ساده بر ایده لیونل مسی نیست.

* انواع آرژانتین در یک واحد ظاهر شد

افتخارات: قهرمانی در سال های ۱۹۷۸ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۹۸۶

بهتر از گلزن: لیونل مسی (۸۰ گل)

بیشترین ورزشی شده: لیونل مسی (۱۵۸)

نحوه صعود: گروه دوم در جهان آمریکای جنوبی

اطلاعات زودتر فاصله: هدف برای عالی هشتم بسته شدن

انتهای پیام/