آخرین مورد سلطانیه کبودرآهنگ و پروژه قیدار در سفر استاندار زنجانایسنا/ زنجان استاندار زنجان گفت: تا پایان این مدت فاز اول طرح توسعه سلطانیه – قیدار – کبودرآهنگ راه اندازی می شود.

محسن افشارچی بعدازظهر (دوم تیرماه) در بازدید از پروژه جاده سلطانیه – خدابنده با اشاره به اهمیت این پروژه که هم اکنون یکی از پروژه های راه ملی در منطقه است، گفت: . بر اساس ماده ۵۶ از طریق بانک ملت در دستور کار قرار گرفته است و از ماده ۵۶ (مشارکت بانکی) امسال ۲۵۰۲۵۰ میلیارد برای این طرح در نظر گرفته شده است.

وی گفت: در جایزه امسال این پروژه ۳۲ کیلومتر از محور سلطانیه به قیدار و ۲۹ کیلومتر از قیدار به شیرین سو در شهریور ماه سال آینده و جاده شیرین سو به سلطانیه در ساعت ۱۴۰۳ تکمیل می شود.

استاندار زنجان از تهیه طرح کریدور شمال به جنوب استان خبر داد و تاکید کرد: پس از اجرای پروژه دوبانده سلطانیه – قیدار – کبودرآهنگ، پروژه های راهسازی در طارم و شمال اجرا می شود. .

گفتنی است پروژه دوبلاژ جاده سلطانیه به کبودر شامل پنج فاز است. فاز اول شامل سلطانیه – دهجلال، فاز دوم کمربندی دهجلال به قیدار، فاز سوم کمربندی قیدار، فاز چهارم در انتهای کمربندی به جاده پیر مرزبان و فاز پنجم بزرگراه پیر مرزبان به مرز زنجان منطقه همدان.

این پیمانکار با بیان اینکه ۳۱ خط لوله گاز به تقاطع قوه قضائیه و این سازمان غیرهمکار و همچنین جاده محل حادثه می گویند، گفت: دو خط آسفالت و ۸ هزار و ۹۰۰ کیلومتر تکمیل می شود. پایان وقت و شهریور ۱۴۰۲ کمربند سرو باید کاملاً مهر و موم شود.

انتهای پیام/