آجورلو: هفته آینده به انتخابات مورد نظر می رسیممدیر باشگاه استقلال درباره روند مذاکرات و انتخاب سرمربی جدید این باشگاه توضیحاتی داد.

به گزارش ایسنا به نقل از باشگاه استقلال، مصطفی آجورلو، مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص آخرین اتفاقات و انتخاب سرمربی جدید آبی پوشان پایتخت، گفت: قهرمانی در لیگ برتر را به هواداران پرشور این تیم تبریک می گویم. گروه آن را به افتخاری گرانبها تبدیل کرد.

آجورلو افزود: در طول فصل همیشه نشان داده ام که علاقه ای به مصاحبه و اظهار نظر در موضوعات مختلف ندارم و سکوت چند روز اخیر من فقط این بوده که بدون محدودیت بهترین تصمیم را بگیرم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص روند انتخاب مربی جدید گفت: هدف ما استفاده از انتخاب درست با کیفیت و ظرفیت بالا است که طبیعتا کار سختی است. پس از پایان فصل و حضور آقای. مجیدی از تیم اماراتی مذاکراتی با مربیان داخلی و بین المللی انجام شد. روند این مذاکرات در فضایی آرام و به دور از فضای پیچیده و سازنده و با تاکید بر حفظ ثبات و استقلال صورت گرفت اما در نهایت این مذاکرات هنوز به توافق نرسیده است. باشگاه استقلال در مذاکره برای انتخاب سرمربی کاملا به اصول حرفه ای بودن پایبند است.

وی ادامه داد: اینطور که هست، باشگاه استقلال به مذاکره با سایر گزینه ها ادامه می دهد که در این راستا علاوه بر توجه جدی به منافع باشگاه فلسفه، تلاش می کنیم راه و روش جدیدی برای مربیگری پیدا کنیم. مستقر. اهداف و بیایید چشم انداز تیم را انتخاب کنیم تا استقلال، لیگ قدرتمند فصل گذشته، با بازیکنانی شایسته و توانمند، همچنان در بین آنها و همانطور که هواداران پرشورش انتظار دارند، برجسته باشد. پس انشالله هفته آینده انتخاب مورد نظر انجام خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خاتمه گفت: در نقل و انتقالات نیز مانند فصل گذشته با دقت و بدون هدف بر فعالیت های خود نظارت خواهیم کرد. به هواداران اطمینان می دهم که با دقت مربی را انتخاب می کنیم و مانند فصل گذشته در فصل آینده تیمی قدرتمند می سازیم و نیازی به این کار نیست. هواداران عزیز به زودی پس از انتخابات ریاست جمهوری خبرهای خوبی در این باره خواهید شنید.

انتهای پیام/