آتش نشانان لرستان مسئول آتش سوزی های عادی هستندایسنا/ لرستان معاون عمرانی استانداری لرستان گفت: آتش نشانی شهرستان متولی آتش سوزی های عادی است.

دکتر در گفت وگو با ایسنا، احمد دالوند گفت: در صورتی که آتش به منطقه سرایت نکند تجهیزات و سیستم موجود وظیفه اطفای حریق را بر عهده خواهند داشت.

وی ادامه داد: خوشبختانه کار خوبی که انجام شده این است که قرارداد بسته شده است، هر زمان که نیاز به هلیکوپتر باشد برای اطفای حریق لرستان استفاده می شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی شهرستان لرستان با بیان اینکه در حال پیگیری بالگردهای دولتی هستیم، گفت: با توجه به نزدیک بودن منابع طبیعی هلال احمر، در نظر داریم با مون مذاکره کنیم، قرمزها در صورت لزوم از تجهیزات بالگردی خود استفاده کنند. اضطراری. “

دالوند گفت: خودروی آتش نشانی برای اولین بار وارد استان شده است، اکنون وضعیت از نظر امکانات و تجهیزات قابل قبول است اما به معنای پاسخگویی به آتش سوزی بزرگ نیست.

وی گفت: برای اطفای حریق به تجهیزات و امکانات بیشتری نیاز است.

معاون رابط عمرانی لرستان افزود: تجهیزات دولتی مناسب است و در صورت وقوع حریق عادی می تواند پاسخگو باشد.

دالوند در گفت و گو با جامعه در جنگل ها و پارک های ملی این ایالت گفت: با توجه به اینکه سرمایه های ملی متعلق به مردم است، به نظر می رسد سرمایه های کشور باید در آن مناطق حفاظت، حفاظت شود و از وقوع چنین حوادثی جلوگیری شود. مثل آتش.”

بگذارید مردم فکر کنند نیروی منابع طبیعی، میراث، فرهنگ و گردشگری هستند و هر مشکلی را در اسرع وقت گزارش کنند تا در اسرع وقت به آن رسیدگی کنیم.

انتهای پیام/